World Match’in en yeni slotu Pinguizz HD

Pinguizz

Oyuncular, World Match’in en yeni slotu olan Pinguizz HD ile Antarctica’ya gidiyorlar

Üstün kaliteli online casino oyunları sağlayıcısı World Match, oyunculara evlerinin rahatlığını bırakmadan gezegenlerin sunduğu en heyecanlı macerayı yaşama şansını veriyor!

Antarktika’nın en çılgın penguen ailesine sahip olan Pinguizz HD, Güney Kutbu’nda 5 silindirli, 3 sıra yuvalı bir slot oyunudur ve slot siteleri uygulamalarında oynanabilir.  Sevgi dolu anne penguen ve fedakar baba penguen çocuklarıyla ilgilenir, ancak bu küçük penguenler gerçekten çok hareketli!

Pinguizz HD aynı zamanda Free Spin (60 bedava döndürme!) Ve Magic Wild gibi eğlenceli özelliklere sahip: bebek penguen bir kar topu fırlatıyor ve Wild karakterine dönüşecek bir sembolle oynamaya başlıyorsunuz!

Pinguizz kış olimpik Bonus Oyunu gerçekten işin kreması: çarpıcı manevralar ile buzdağının tepesinden atlayan penguenler arasında muhteşem bir dalış yarışması!

World Match’in CEO’su Andrea Boratto, “Oyunlarımız oyuncular tarafından sevilecek şekilde dizayn edildi. Pinguizz HD ile Güney Kutbu’nu keşfediyor, eğleniyor ve evlerinin rahatlığında büyük kazançlar elde edebiliyorlar” diye yorumluyor. Gerçekten oyuncuların bu oyuna hayran olacaklarını düşünüyorum! ” dedi.